Dieta on-line

Profesjonalna, kompleksowa, autorska e-usługa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zainteresowanych:

  • układaniem indywidualnej diety (jadłospis dla osób z nadwagą/niedowagą, dieta antycellulitowa)
  • konsultacjami związanymi ze zdrowym odżywianiem

udostępniam możliwość konsultacji ze Mną bez wychodzenia z domu!

Dieta on-line

Konsultacje w formie on-line są równie skuteczną formą kontaktu jak spotkania twarzą w twarz. Różnica polega na tym, że oszczędzasz czas, który przeznaczony byłby na dojazd do mnie. To również szansa dla wszystkich obawiających się bezpośredniego spotkania z dietetykiem. Możesz zgłosić w każdej chwili.

Zgłaszając się on-line zostaniesz objęta/y tak samo profesjonalnym oraz kompleksowym podejściem jak podczas spotkania osobistego.

Jak to działa – krok po kroku:

Porady dietetyczne on-line

Czym jest indywidualny jadłospis?

Indywidualny Jadłospis jest zbilansowanym zestawieniem posiłków spożywanych w ciągu dnia, dobranych specjalnie dla Twojej diety. Zebrany w formie tabeli na kolejne dni zawiera kompozycje dań z informacją o gramaturze produktu jaką powinieneś spożyć (gramy, łyżki, plastry, szklanki). Zestawienie jest przygotowane dla każdego z 4 głównych dań: śniadanie, 2-gie śniadanie, obiad, kolacja oraz dla podwieczorku i przekąski. Każde danie zawiera informacje o kaloryczności, oraz zawartości tłuszczu, białek i węglowodanów, które dobrane są dla Ciebie po przeprowadzeniu elektronicznego wywiadu (tzw. dzienniczek opisany poniżej). Np. dla diety odchudzającej kaloryczność dobiera się tak abyś nie chudł szybciej niż 4-5kg/miesiąc (eliminacja efektu jo-jo). Niezwykle ważna jest także proporcja pomiędzy składnikami odżywczymi. O wszystkich tych kwestiach zostaniesz powiadomiony w czasie kuracji. Składniki pokarmowe Jadłospisu są dobrane ściśle według Twoich preferencji z uwzględnieniem ulubionych lub często spożywanych potraw, oraz informacji o produktach, za którymi nie przepadasz. Przygotowany na 7, 14 lub 28 dni indywidualny Jadłospis otrzymasz w formie pliku pdf drogą elektroniczną.
Zobacz jak wygląda przykładowy dzień jadłospisu: PDF
dieta on line w 4 krokach

Wypełnij poniższy formularz. Po wprowadzeniu danych kliknij na „Prześlij”.

* Pole obowiązkowe

dieta on line w 4 krokach

W ciągu 24h otrzymasz maila zwrotnego. Wiadomość będzie zawierała link do elektronicznego „dzienniczka” do wypełnienia. Dzienniczek to anonimowa ankieta dotycząca wywiadu dietetycznego.
Mail będzie zawierał także numer konta do przelewu.

dieta on line w 4 krokach

Wypełniony Dzienniczek prześlij do mnie.
Przelej kwotę na podany numer konta (cennik usług on-line poniżej)

dieta on line w 4 krokach

W przeciągu 3 dni od zaksięgowania wpłaty otrzymasz gotowy Indywidualny Jadłospis.

Jeśli nie wszystko jest jeszcze dla Ciebie jasne zapraszam do kontaktu.

Porady dietetyczne on-line

Czym jest porada dietetyczna on-line?

Porada dietetyczna on-line jest odpowiedzią na zadane za pomocą poniższego formularza pytania dotyczące diety, sposobu odżywiania, żywienia etc. Udzielana przeze Mnie w formie elektronicznej wiadomości e-mail porada, jest kompleksową e-usługą. Porada dietetyczna zawiera wyjaśnienia, które umożliwiają Tobie pełne zrozumienie i rozwiązanie Twoich problemów związanych z dietą, ale nie tylko. Kobietom będącym w ciąży, oraz Mamom karmiącym piersią, przekażę wiedzę jak się prawidłowo odżywiać w tym szczególnym okresie, by wywierało to korzystny wpływ na zdrowie zarówno Matki jak i Dziecka. Porady adresuje także do Rodziców zainteresowanym wytycznymi na temat wprowadzania nowych produktów do diety małego dziecka, aż do stopniowego rozszerzania jej po okres wczesnoszkolny. Pomogę Ci również w zrozumieniu jak ważne jest stosowanie właściwego sposobu odżywiania podczas zmagania się z chorobami dietozależnymi. Jeżeli napotkałeś informacje w gazecie lub Internecie na tematy związane z modami żywieniowymi takimi jak dieta Dukana, dieta zgodna z grupą krwi etc. i wahasz się, czy ich stosowanie jest zdrową praktyką, to także napisz do Mnie. Zdarzyć się może, że masz szafki wypełnione ciekawymi produktami, ale brakuje Ci pomysłu na komponowanie zbilansowanych posiłków – wówczas w odpowiedzi ode mnie dostaniesz różnorodne przepisy na ciekawe i zdrowe dania. Porada dietetyczna nie jest wygenerowaną automatyczną odpowiedzią. Każde pytanie lub problem dogłębnie analizuję i ustalam najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania. Podczas rozwiązywania przedstawionego przez Ciebie problemu pozostaję z Tobą w kontakcie do zupełnego rozwiania wątpliwości.
Porady dietetyczne on-line

Opisz problem korzystając z poniższego formularza. Po wprowadzeniu danych kliknij na „Prześlij”.

* Pole obowiązkowe
Na ten adres zostanie wysłana odpowiedź na postawione pytanie.
dieta on line w 4 krokach

W ciągu 24h otrzymasz maila zwrotnego z numerem konta do przelewu.

dieta on line w 4 krokach

W przeciągu 48h od zaksięgowania wpłaty otrzymasz (drogą elektroniczną za pomocą e-mail) profesjonalną poradę dietetyczną on-line.

Jeśli nie wszystko jest jeszcze dla Ciebie jasne zapraszam do kontaktu.

Dieta on-line

Cennik usług on-line

Jadłospis dla osób z nadwagą 1-dniowy 10 zł / dzień
Jadłospis dla osób z nadwagą 7-dniowy 55 zł
Jadłospis dla osób z nadwagą 14-dniowy 89 zł
Jadłospis dla osób z nadwagą 28-dniowy 155 zł
Jadłospis 10-dniowy dla diety antycellulitowej 55 zł
Porada dietetyczna on-line 35 zł

Ceny niestandardowych, nieobjętych cennikiem usług on-line są uzgadniane indywidualnie.

Bardzo staram się, aby jakość moich usług była na najwyższym poziomie. Jeżeli jednak nie będziesz usatysfakcjonowany bez obaw – masz możliwość reklamacji!

[ Odsłon usługi Dieta on-line: 3550]