„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, otrzymałam fachową pomoc dzięki której udało mi się zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Polecam każdej osobie mającej problemy ze swoją wagą.
Pani Sylwia jest przesympatyczna i bardzo rzeczowa. Dieta jaką mi zaproponowała spełniła wszystkie moje oczekiwania. Na efekty musiałam poczekać, ale nie czułam głodu i wytrwanie w diecie nie było większym problemem. Teraz już wiem, że nie trzeba się głodzić, żeby schudnąć. Polecam.”

Marta z Turku

„Całe życie walczyłam z nadwagą. Chodziłam do dietetyczek jednak efekt odchudzanie był kiepski. Kiedy dowiedziałam się o p. Sylwii Ogrodowczyk skontaktowałam się z nią. Pani bardzo sympatyczna, zajęła się moją osobą i o dziwo w krótkim czasie kilogramy zaczęły spadać. W każdej chwili mogłam zadzwonić z pytaniem i zawsze fachowo otrzymywałam odpowiedź. Dostosowała mi smaczny jadłospis tak że nie chodziłam głodna. Pani Sylwia jest godna polecenia.”

Wiesława z Poznania

„Polecam, polecam, polecam..
Z Panią Sylwią współpracujemy już jakieś pół roku.. piszę my, bo problem ze sporą niedowagą miał mój mąż.. Pani Sylwia szybko i profesjonalnie zajęła się tym problemem.. Mąż wypełnił ankietę, dotyczącą swoich nawyków żywieniowych, ilości posiłków zjadanych co dnia i preferencji dotyczących produktów z których dieta ma się składać.. Już po paru dniach wprowadziliśmy dietę w życie.. Efekty?? sama nie chciałam wierzyć.. mąż przytył 11 kg w 3 tygodnie, co więcej po zaprzestaniu diety nie było efektu jo-jo..
Więc z czystym sumieniem mogę polecić Panią Sylwie – szybka, profesjonalna, a co więcej do każdego klienta podchodzi indywidualnie!”

Maria z Poznania

„Z czystym sumieniem mogę polecić Sylwię jako dietetyka żywieniowego, gdyż przede wszystkim jest pozytywnie nastawioną do życia i ludzi osobą i potrafi być prawdziwym Wsparciem dla tych, którzy zmagają się ze swoim problemem, jakim jest choćby nadwaga. Zmiana nawyków żywieniowych nie zawsze przychodzi łatwo, często pojawia się zniechęcenie, a wówczas można liczyć na konkretną i skuteczną pomoc. Myślę, że Sylwia potrafi znaleźć „sposób na każdego” – swoje porady i wskazówki dobiera indywidualnie do potrzeb. Plan żywieniowy jest kompetentny, odpowiedzi zawsze na czas, praca wykonana sumiennie i z pasją. A najbardziej doceniam to, że Sylwia sama jest doskonałym dowodem na to, że da się wprowdzić zdrowy styl życia i żywienia dla całej rodziny (w tym trójki dzieci) i czerpać z tego radość. Polecam każdemu, a przede wszystkim zapracowanym mamom, chcącym zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie swoje i swoich najbliższych, poprzez kuchnię właśnie”

Aneta Jędrzejczak, żona i mama trójki Łakomczuchów, Tychy

„Pani Sylwii powierzyłam już kilka problemów dietetyczno-zdrowotnych w mojej rodzinie. Za każdym razem otrzymaliśmy profesjonalną pomoc – zindywidualizowaną i adekwatną do danego problemu. Sądzę, że w dużej mierze jest tak dlatego, że pani Sylwia reprezentuje holistyczne podejście do człowieka – zwraca uwagę nie tylko na proporcje w diecie, ale także ilość aktywności fizycznej – której u nas bywało o wiele za mało. Stosując się jednak do rad Pani Sylwii, udało się zażegnać kryzys w sposób trwały. A przy tym zmienić codzienne nawyki na lepsze!
Najbardziej doceniam jednak fakt, że Pani Sylwia opiera się nie tylko na wiedzy, ale także sporym doświadczeniu. Dlatego z czystym sumieniem polecę Jej usługi każdemu.”

Aleksandra z Poznania

Rekomendacje Przedszkola nr 113 w Poznaniu: