WeLoveEating We Love Eating to międzynarodowy projekt, w którym bierze udział siedem miast z siedmiu państw w Europie – w tym moje rodzinne miasto Poznań. Ja również wspieram działania kampanii, a moja firma stała się członkiem Lokalnej Grupy Promującej (LGP). Realizacja projektu planowana jest na lata 2014-2015.

O co chodzi w projekcie?

Projekt We Love Eating podkreśla ważną rolę zdrowej żywności jako części składowej zdrowego stylu życia. Kampania oferuje wskazówki i działania, w które można zaangażować mieszkańców, aby umożliwić im i całym społecznościom prowadzenie zdrowszego trybu życia.

Jakie są korzyści?

Prowadzenie zdrowego trybu życia jest ważne dla wszystkich, ale w przypadku dzieci, kobiet w ciąży i osób starszych zdrowe nawyki mają szczególne znaczenie.

W ramach projektu We love eating moja firma była członkiem Lokalnej Grupy Promującej (LGP) a moim głównym zadaniem w projekcie była merytoryczna ocena zawartości materiałów edukacyjnych wykorzystywanych w projekcie oraz wspieranie, promowanie i wdrażanie działań projektu na poziomie lokalnym, wśród miejscowej społeczności. W ramach projektu współpracowałam także z innymi specjalistami z zakresu żywienia, aktywności fizycznej, przedstawicielami instytucji i organizacji działających na rzecz dzieci i młodzieży, kobiet w ciąży i osób starszych.